Aktualności
Strona główna > Aktualności
6 lutego 2017

Nowa era stref

- Działając w nowych obszarach jednocześnie zachowując podstawowy biznes specjalne strefy ekonomiczne wejdą w nową erę - podkreślił Krzysztof Senger, Wiceprezes PAIH podczas konferencji prasowej w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, 2 lutego w Fabryce Grohmana w Łodzi.

PAIH nadal będzie się zajmować pozyskiwaniem zagranicznych inwestycji, dlatego przekazaliśmy na ręce wiceprezesa Krzysztofa Sengera listę naszych marzeń - relacjonował Marek Michalik, prezes ŁSSE S.A. - Chcielibyśmy pozyskać dużego inwestora z branży motoryzacyjnej i kolejnego zajmującego się zewnętrznym wsparciem biznesu (BPO)-dodał.PAIH nadal będzie zajmowała się pozyskiwaniem inwestorów dlatego tez przekazaliśmy na ręce wiceprezesa Senegra listę marzeń - mówił Prezes ŁSSE, Marek Michalik.


Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych oficjalnie przekształciła się w Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Zmiana dotyczy nie tylko nazwy, ale i zakresu działalności. - Skupimy się równie mocno na wspieraniu polskich przedsiębiorców zajmujących się eksportem i prowadzących działalność za granicą - podkreślił Krzysztof Senger, Wiceprezes PAIH. 

Agencja otwiera biura handlowe w kluczowych rejonach świata, które będą też ściągać inwestycje do Polski. Planujemy też szereg misji gospodarczych. Na tym polu będziemy współpracować ze specjalnymi strefami gospodarczymi-dodał wiceprezes Senger.Działając w nowych obszarach jednocześnie zachowując podstawowy biznes specjalne strefy ekonomiczne wejdą w nową erę - podkreślił Krzysztof Senger, Wiceprezes PAIH


Na wsparcie na tych polach liczyliśmy
- odpowiedział Marek Michalik, Prezes ŁSSE S.A. - Zagraniczny inwestor często najpierw trafia do PAIiIZ (obecnie PAIH), a dopiero potem do Strefy.

Po spotkaniu w ŁSSE, Zarząd Strefy i Wiceprezes PAIH zostali przyjęci w fabryce suszarek B/S/H, gdzie obejrzeli linie produkcyjne, centrum usług wspólnych i laboratoria B+R. Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij