Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
17 marca 2017

Forum Polska - Egipt

17 marca 2017 r. w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się Forum Gospodarcze Polska-Egipt. Okazją do zorganizowania tego wydarzenia jest oficjalna wizyta ministra handlu i przemysłu Arabskiej Republiki Egiptu pana Tareka Kabila w Polsce. Podczas Forum ministrowi towarzyszyć będzie misja egipskich przedsiębiorców.Wydarzenie organizuje Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A wraz z Wydziałem Handlowym Ambasady Egiptu. Podczas Forum obecni będą przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju RP oraz Krajowej Izby Gospodarczej. 

W agendzie wydarzenia planowane są prezentacje polskiej i egipskiej strony - w tym o programach finansowego wsparcia dla polskich eksporterów oraz możliwościach inwestycyjnych i eksportowych na rynku egipskim. Spotkanie skończy się sesją B2B z przedstawicielami egipskiego biznesu, reprezentującego sektory: rolno - spożywczy, chemiczny, petrochemiczny, budownictwo (w tym infrastruktura drogowa), transport, energetyka oraz branża tekstylna (w tym tekstylia domowe).

Osoby zainteresowane udziałem w Forum Gospodarczym Polska-Egipt zachęcamy do rejestracji poprzez formularz, który znajduje się w poniższym linku. W Forum uczestniczyć będą mogły tylko osoby, które zarejestrowały się poprzez poniższy formularz.

REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

Szczegółowa agenda zostanie opublikowana i przesłana zarejestrowanym uczestnikom w najbliższym czasie.

Link do rejestracji na wydarzenie: Forum Gospodarcze Polska-Egipt


Językiem spotkania będzie język angielski
(organizatorzy nie zapewniają tłumaczenia).

Udział w Forum jest bezpłatny

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem:
michal.bruszewski@paih.gov.pl

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij