Aktualności
Strona główna > Aktualności
16 maja 2017

Fiński gigant papierniczy szuka w Polsce kooperantów

Finlandia jest jednym z najbardziej przyjaznych dla działalności gospodarczej krajów na świecie. O perspektywach prowadzenia biznesu i współpracy handlowej z państwem, które słynie z innowacyjności oraz najmniej uciążliwej biurokracji w Europie względem nowych przedsiębiorców, rozmawiano podczas sesji networkingowej dla polskich przedsiębiorców. Wydarzenie odbyło się 16 maja w PAIH.

Jedną z najważniejszych gałęzi fińskiej gospodarki jest segment wysokich technologii. Finlandia zaliczana jest do grupy światowych liderów technologii informatycznych i producentów elektroniki. Ważnym segmentem fińskiej gospodarki jest również przemysł drzewny. To właśnie reprezentant tego ostatniego sektora - Andritz Pulp & Paper szuka w Polsce kooperantów oraz partnerów biznesowych.


Prezentacja polskich firm poprzedziła rozmowy B2B


Specjalnie dla fińskiego giganta papierniczego,  Agencja zorganizowała spotkanie networkingowe z polskimi przedsiębiorcami. W całodniowej sesji, odbywającej się w formule warsztatów oraz indywidualnych rozmów B2B, wzięło udział kilkanaście polskich firm z sektorów:  drzewnego, papierniczego, metalowego czy energetycznego. (PAIH)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Andritz Pulp & Paper.

 

Załączniki:

 

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij