Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
3 lutego 2020

I Polsko-Francuskie Forum Przemysłu Przyszłości

Warszawa
Zapraszamy przedsiębiorców na I Polsko-Francuskie Forum Przemysłu Przyszłości, które odbędzie się 3 lutego 2020 r. w Warszawie.

I Polsko-Francuskie Forum Przemysłu Przyszłości


Organizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Ministerstwem Klimatu, Francusko-Polską Izbą Gospodarczą oraz Konfederacją Lewiatan. Forum odbywa się w związku z pierwszą wizytą w Polsce prezydenta Francji Emmanuela Macrona.

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie gospodarcze w dwustronnych relacjach na przestrzeni ostatnich lat. Jego gospodarzami są: minister rozwoju Jadwiga Emilewicz oraz minister gospodarki i finansów Francji Bruno Le Maire. W Forum wezmą też udział - minister ds. transformacji ekologicznej i solidarnej Francji Elisabeth Borne i minister klimatu Michał Kurtyka.

Polska w ostatnich latach jest unijnym czempionem pod względem wzrostu gospodarczego i przyrostu miejsc pracy w przemyśle. Francja zaś - tradycyjnym liderem w takich branżach, jak energetyka, transport czy cyfryzacja. Głos obu naszych krajów może i powinien być zatem istotny w dyskusji o konkurencyjności i reindustrializacji Europy.

Forum kierowane jest do polskich i francuskich przedsiębiorców, w tym w szczególności tych, którzy działają w branży przemysłowej, energetycznej oraz w obszarze zielonej gospodarki i gospodarki o obiegu zamkniętym.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie firm, które chcą wziąć udział w Forum prosimy o zgłoszenie udziału poprzez formularz rejestracyjny, dostępny pod linkiem.

Data: 3 lutego 2020 w godz. 16.30-19.30
Miejsce: Ministerstwo Rozwoju, Plac Trzech Krzyży 3/5, Warszawa


Załączniki:

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij