Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
5 lutego 2020

XXVIII Targi ŚWIATŁO 2020 i XVIII Targi ELEKTROTECHNIKA 2020

Warszawa
XXVIII Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2020 oraz XVIII Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2020 to najważniejsze wydarzenia branży oświetleniowej i elektrotechnicznej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi ŚWIATŁO i ELEKTROTECHNIKA 2020


W dniach 5-7 lutego w Warszawie na odwiedzających czeka prezentacja innowacyjnych produktów, których premiera odbędzie się właśnie na Targach.

Ale Targi to nie tylko oferta ponad 400 wystawców z całego świata, lecz także 24 szkolenia i warsztaty organizowane przy współpracy m. in. z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa, Narodową Agencją Poszanowania Energii, Stowarzyszeniem Teletechników Polskich XXI oraz Polską Izbą Radiodyfuzji Cyfrowej.

Celem szkoleń jest przekazanie kompendium wiedzy na najbardziej aktualne tematy z zakresu oświetlenia, automatyki budynkowej, instalacji elektrycznych, teletechnicznych, OZE, elektromobilności oraz prawa budowlanego.

Organizator: Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego, Agencja SOMA

Termin i miejsce: 5-7 lutego 2020 r., Warszawskie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI

Więcej informacji na:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij