Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
29 lutego 2020

Bezpłatne szkolenie "Do more of what matters"

Jedlnia-Letnisko i Kopenhaga
"Do MORE of what MATTERS" to bezpłatne szkolenie dla młodzieży ze szkół licealnych, techników, szkół zawodowych oraz osób na pierwszym roku studiów. To szkolenie dla osób, które chciałyby udoskonalić umiejętności miękkie, takie jak między innymi: prezentacja przed publicznością, zarządzanie czasem, nawiązywanie kontaktów, komunikacja itp. oraz praktyczne umiejętności związane z organizacją inicjatywy społecznej.

Do more of what matters


Szkolenie "Do MORE of what MATTERS" będzie miało formę warsztatów i będzie odbywało się głównie w języku angielskim. Podczas szkolenia młodzież zdobędzie wiedzę na temat kapitału społecznego, zrozumie jak ważne są umiejętności miękkie i jak pracować nad ich udoskonaleniem. Nabyta podczas szkolenia wiedza, zostanie zastosowana przez zrekrutowaną młodzież, podczas współorganizacji warsztatów FEP (Future Entrepreneurs of Poland) w kwietniu.

Szkolenie składa się z trzech etapów:

  • dwudniowe szkolenie w Jedlni-Letnisku (29.02-01.03.2020 r.)
  • pięciodniowe szkolenie w Kopenhadze (szkolenie przełożone)
  • warsztaty FEP w Jedlni-Letnisku (23-26.04.2020 r.)


Projekt jest realizowany przez fundację My Future, we współpracy z duńską firmą Institute For Applied Knowledge w ramach programu Erasmus+ KA2.

Więcej informacji na stronie.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij