Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
19 marca 2020

Kuwait International Perfumes & Cosmetics Exhibition 2020 - targi odwołane

Kuwejt
Zagraniczne Biuro Handlowe w Kuwejcie informuje, że targi Kuwait International Perfumes & Cosmetics Exhibition 2020 zostały odwołane. Biuro poinformuje o nowym terminie targów.

Kosmetyki

Zagraniczne Biuro Handlowe w Kuwejcie ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w misji targowej podczas targów "Kuwait International Perfumes & Cosmetics Exhibition", które odbędą się w dniach 19 marca - 4 kwietnia 2020 r. w Kuwejcie. Odbywają się one dwa razy w roku.

Międzynarodowa wystawa perfum i kosmetyków jest jedną z najbardziej barwnych imprez tego typu w regionie, gdzie starożytne zapachy olejków mieszają się z nowoczesnymi kosmetykami i wszystkim, co pomiędzy nimi istnieje. Targi są doskonałą platformą dla profesjonalistów z branży kosmetycznej, którzy mogą zaprezentować swoje obecne i przyszłe produkty i usługi. Mają oni również możliwość znalezienia sprawdzonych krajowych i międzynarodowych partnerów biznesowych.

Podczas organizowanych targów prezentowane będą produkty obejmujące pielęgnację skóry i twarzy, pielęgnację paznokci, perfumy do pielęgnacji paznokci, perfumy do aromaterapii stóp i wiele innych.

W ramach organizowanych spotkań biznesowych, Zagraniczne Biuro Handlowe w Kuwejcie zaprasza do uczestnictwa w sesji B2B z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w misji zapraszamy do rejestracji na stronie.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij