Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
1 kwietnia 2020

Kuwait International Agro Food Expo 2020 - wystawa odwołana

Kuwejt
Zagraniczne Biuro Handlowe w Kuwejcie informuje, że wystawa Kuwait International Agro Food Expo 2020 została odwołana. Biuro poinformuje o nowym terminie targów.

Kuwait International Agro Food ExpoZagraniczne Biuro Handlowe w Kuwejcie ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w misji targowej podczas wystawy "Kuwait International Agro Food Expo", która odbędzie się w dniach 1-2 kwietnia 2020 r. w Kuwejcie.

"Kuwait International Agro Food Expo" (KIAFE) jest jedyną specjalistyczną międzynarodową wystawą dla sektora rolno-spożywczego w Kuwejcie. Wystawa koncentruje się na:

  • produktach rolnych,
  • artykułach spożywczych,
  • technologiach przetwarzania i pakowania.


Na targach prezentowane są oferty dla branży hotelarskiej i gastronomii, Branży mebli hotelowych i restauracyjnych oraz technologie zabezpieczenia żywności. KIAFE to idealna okazja dla wystawców do wyznaczenia przedstawicieli, dystrybutorów i eksportu na rynek Kuwejtu; kraju zależnego od importu większości jego produktów rolnych i spożywczych oraz sąsiednich krajów arabskich regionu Zatoki Perskiej.

Wystawa jest bramą do spotkań partnerów biznesowych, importerów, agentów, hurtowników oraz przedstawicieli instytucji korporacyjnych i rządowych.

W ramach organizowanych spotkań biznesowych, Zagraniczne Biuro Handlowe w Kuwejcie zaprasza do uczestnictwa w sesji B2B z dwudziestoma potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Informacje dotyczące wydarzenia:

  • Termin: 1-2 kwietnia 2020 r.
  • Godziny uczestnictwa: codziennie 10:00-13:00 i 17:00-20:00
  • Prognozowana liczba odwiedzających: 20 000 - 50 000
  • Prognozowana liczba wystawców: 500+
  • Oficjalny link do strony Organizatora: www.kuwait-food.com


Osoby zainteresowane uczestnictwem w misji zapraszamy do rejestracji na stronie.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij