PAIH Webinaria
Strona główna > Wydarzenia
7 kwietnia 2020 | godz: 10:00 | wydarzenie online

Rynek kosmetyczny w Australii - szanse dla polskich firm kosmetycznych

Chcesz poznać prawne i praktyczne aspekty wprowadzenia produktów kosmetycznych na Antypody? Dowiedzieć się jak na lokalny rynek może wpłynąć epidemia COVID-19? Dołącz do naszego webinarium.

Webinarium skierowane jest do polskich firm z branży kosmetycznej zainteresowanych ekspansją na rynek australijski. O sektorze kosmetycznym, jego strukturze, specyfice, głównych trendach, graczach oraz wydarzeniach branżowych mówić będzie Marzena Krajniewska - Ekspert Zagranicznego Biura Handlowego w Sydney.

Kwestie regulacji, z uwzględnieniem klasyfikacji produktów kosmetycznych z perspektywy różnic pomiędzy rynkiem europejskim a australijskim oraz praktyczne aspekty wprowadzania produktów na rynek australijski, omówione zostaną przez przedstawicieli australijskiej firmy konsultingowej, wspierającej rozwój biznesu polskich firm w Australii.

Agenda:

  • Sektor kosmetyczny w Australii - Marzena Krajniewska, Ekspert ZBH Sydney;
  • Przepisy prawne regulujące sektor kosmetyczny oraz praktyczne aspekty wprowadzania produktów na rynek australijski - przedstawiciele australijskiej firmy konsultingowej AUTCOME PARTNERS wspierającej rozwój biznesu polskich firm w Australii;
  • Q&A - sesja pytań i odpowiedzi.


Webinarium odbędzie się 7 kwietnia 2020 r. o godzinie 10:00 czasu polskiego (CET).


Sprawdź nadchodzące webinaria
  • Udostępnij:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij