Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
14 października 2020

Dublin Tech Summit 2020

Dublin, Irlandia
Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Dublinie zaprasza polskie firmy z sektora nowoczesnych technologii do udziału w międzynarodowej konferencji Dublin Tech Summit, która odbędzie się w nowym terminie tj. 14 października 2020 r. w Dublinie.

DTS 2020


Dublin Tech Summit to największe w Irlandii międzynarodowe wydarzenie poświęcone trendom i innowacjom technologicznym. Wydarzenie jest kierowane do startupów, firm technologicznych, inwestorów i korporacji zainteresowanych wspieraniem światowych innowacji. Celem wydarzenia jest umożliwienie innowacyjnym firmom szybkiego i efektywnego rozwoju, zwiększenie wartości i rozpoznawalności marki oraz poznanie przyszłych partnerów biznesowych.

Podczas wydarzenia najwybitniejsi liderzy międzynarodowego ekosystemu przedsiębiorczości technologicznej pokażą, jak innowacje wpływają na działalność biznesową i jak kreują nowe możliwości do jej rozwoju.

Dublin Tech Summit oferuje doskonałe warunki do budowania wartościowych i trwałych relacji biznesowych. Dlatego warto wziąć jak najbardziej aktywny udział w tym wydarzeniu i zarezerwować swoje własne stoisko, co zdecydowanie zwiększy widoczność firmy oraz pozwoli zaprezentować jej produkty, usługi i rozwiązania szerokiemu gronu irlandzkich i międzynarodowych delegatów.

Wszystkie polskie firmy, niezależnie od wielkości, zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu w charakterze wystawcy są proszone o bezpośredni kontakt z Martą Smolarek, Kierownikiem ZBH Dublin, która zaproponuje najwłaściwszą formę stoiska wraz z atrakcyjnymi udogodnieniami.

Dublin Tech Summit 2020

Data i miejsce wydarzenia:

Dodatkowe informacje:


Dane kontaktowe do przedstawiciela PAIH:


Załącznik:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij