Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
8 czerwca 2020

Targi China - CEEC Expo

Polscy przedsiębiorcy mają niepowtarzalną szansę bezpłatnie zaprezentować się na największych targach konsumenckich dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej w Chinach. Targi China - CEEC Expo and International Consumer Goods Fair (China - CEEC Expo), co roku odbywały się w mieście Ningbo, w tym roku, ze względu na globalną pandemię, wydarzenie przenosi się do sieci.

Do udziału w China - CEEC Expo, które od 2015 roku organizuje Ministerstwo Handlu ChRL, zaproszone są państwa inicjatywy współpracy gospodarczej między Chinami a 17 państwami z Europy Środkowo-Wschodniej (tzw. inicjatywa 17+1), w tym Polska. Wydarzenie odbywa się co roku w czerwcu i gromadzi tysiące chińskich handlowców, agentów, importerów oraz przedstawicieli sieci dystrybucji.

Tegoroczna, wirtualna edycja targów, rozpocznie się 8 czerwca.

Rejestracji można dokonać do 15 maja poprzez stronę organizatora.

China-CEEC Expo - Przewodnik po wirtualnym stoisku

Zarejestrowane firmy będą mogły wzbogacić wirtualne stoisko materiałami multimedialnymi i porozmawiać z potencjalnymi kupcami on-line.

PAIH na China - CEEC Expo

Podczas trzech ostatnich edycji targów China - CEEC Expo Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizowała stoisko narodowe. W zeszłym roku zaprezentowało się na nim 36 polskich firm z branży kosmetycznej, spożywczej i jubilerskiej.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij