Aktualności
Strona główna > Aktualności
12 lutego 2021

Nabory 2019 - możliwość składania częściowych wniosków rozliczających

Przypominamy o możliwości rozliczenia częściowego lub wcześniejszego rozliczenia wydatków w projekcie dla naborów z 2019 roku.

Can't


Drodzy Przedsiębiorcy,

wprowadziliśmy możliwość składania częściowych wniosków rozliczających w ramach PMT - gorąco zachęcamy Was do tego.

W związku z powyższym chcielibyśmy przypomnieć i podkreślić, iż na podstawie ust. 2. § 10 Zamówienia w ramach wydatków kwalifikowanych zawartej umowy o powierzenie grantu „Udzielanie zamówień w ramach Projektu następuje zgodnie z Wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków (link do wytycznych), w szczególności w zakresie: sposobu upubliczniania zapytania ofertowego i wyniku postępowania o udzielanie zamówienia, określenia warunków udziału w postępowaniu, sposobu opisu zamówienia, określenia kryteriów oceny ofert i terminu ich składania, z zastrzeżeniem ust. 3 i 4.”

Należy pamiętać o konieczności udzielania zamówień uwzględniając wszystkie wydatki w ramach poszczególnych kategorii kosztów niezależnie od tego czy są wykazywane w jednym czy też w ramach kilku wniosków rozliczających.

W przypadku pytań jak zwykle jesteśmy do Waszej dyspozycji.
Zespół projektu Polskie Mosty Technologiczne


* * *

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.


PMT - logotypyPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij