PAIH Webinaria
Strona główna > Wydarzenia
16 kwietnia 2021 | godz: 11:00 | wydarzenie online

Poland. Business Harbour

Wydarzenie skierowane jest do firm zainteresowanych zatrudnieniem specjalistów IT z Białorusi. Przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, GovTech oraz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu podsumują efekty 7 miesięcy funkcjonowania programu Poland. Business Harbour. Z kolei eksperci z zakresu prawa pracy i legalizacji pobytu cudzoziemców wyjaśnią jakie obowiązki mają pracodawcy zatrudniający pracowników uczestniczących w PBH.

Program Poland. Business Harbour to pakiet ułatwień pozwalający freelancerom, startupom, MŚP, jak i dużym firmom z Białorusi na bezproblemową relokację na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Dzięki programowi ułatwiony dostęp do pracowników IT z Białorusi mają również polskie firmy.

Statystyki w zakresie liczby wydanych wiz, a także liczba ofert firm IT oferujących pracę uczestnikom programu Poland. Business Harbour jednoznacznie pokazują, że cieszy się on dużym zainteresowaniem zarówno białoruskich pracowników jak i polskich pracodawców.

Jeśli jeszcze nie wiesz jakie możliwości oferuje program Poland. Business Harbour lub masz wątpliwości jak możesz z niego skorzystać, serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium.

Wydarzenie poprowadzą:

  • Katarzyna Jedlińska, Dyrektor Departamentu PR i Komunikacji, PAIH,
  • Monika Grzelak, Manager, Centrum Inwestycji, PAIH,
  • Antoni Rytel, Wicedyrektor GovTech, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów,
  • Tomasz Salomon, Zastępca Dyrektora Departamentu Handlu i Współpracy Międzynarodowej, Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii,
  • Marcin Stępień, Kancelaria Prawna DZP - Domański Zakrzewski Palinka,
  • Sylwester Silski, Kancelaria Prawna DZP - Domański Zakrzewski Palinka.


Webinarium odbędzie się 16 kwietnia o godz. 11:00 i będzie prowadzone w języku polskim.


Sprawdź nadchodzące webinaria
  • Udostępnij:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij