Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
12 maja 2021

Impact'21

Warszawa (wydarzenie online)
Impact’21 będzie kolejnym największym tego typu kongresem online w regionie CEE. Wydarzenie organizowane w formule hybrydowej transmitowane będzie na stronie głównej Wirtualnej Polski oraz money.pl, a także na platformie online Impact.

Impact 2021


Agenda Impact'21 skupiona będzie na odpowiedziach na globalne wyzwania finansowe w ramach 13 ścieżek tematycznych: Finance, E-commerce, Mobility, Energy, Green Economy, Blockchain & Digital Assets, Urban Next, Health, Digital Future, Women Empowerment, Art, Sport, Event Marketing Future Forecast.

Agenda Impact’21 zostanie wzbogacona o pogłębione sesje warsztatowe oraz premiery raportów i analiz branżowych. W ramach Impact’21 odbędą się Roundtables - zamknięte spotkania przeznaczone dla najważniejszych decydentów i liderów nadających kształt polskiej gospodarce, a także wydarzenia towarzyszące: Startup pitches - wirtualna sesja pitchingowa najciekawszych startupów z regionu, oraz networking online umożliwiający spotkania online z innymi uczestnikami i speakerami wydarzenia.

Impact’21 to miejsce wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji toczonych na styku biznesu, polityki, nauki i nowoczesnych technologii. Szerokie grono ekspertów pozwali na wielopoziomową dyskusję i stworzy szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się kluczowe w budowie potencjału rozwojowego polskiej gospodarki. Wiosenna edycja Impact zgromadzi blisko 200 speakerów.

  • Organizator: Fundacja Impact
  • Termin i miejsce: 12-13 maja 2021 r., Warszawa (udział publiczności online)


Więcej informacji na stronie wydarzenia.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij