Aktualności
Strona główna > Aktualności
14 maja 2021

Rekomendowani i nierekomendowani - nabór nr 1N/2020

Dziękujemy bardzo wszystkim Przedsiębiorcom, którzy wzięli udział w naborze 1N/2020 na rynki Kanady, Kazachstanu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Z uwagi na naprawdę rekordową liczbę złożonych przez Państwa wniosków, czas oczekiwania również się wydłużył, za co przepraszamy licząc na Państwa wyrozumiałość w tej kwestii. Prezentujemy przedsiębiorstwa wraz z punktacją jaką otrzymały po ocenie merytorycznej.

PMT rekomendowani i nierekomendowani


Przedsiębiorstwa, które uzyskały więcej niż 50% punktów po ocenie merytorycznej II stopnia zgodnie z Regulaminem konkursu zostały rekomendowane do otrzymania grantu. Informujemy jednocześnie, że na chwilę obecną zakwalifikować możemy tylko 50 Projektów z całego naboru z zastrzeżeniem maksymalnie 20 Projektów na jeden rynek. Jednak dzięki dużemu zainteresowaniu, mamy szansę na zwiększenie alokacji środków na nabór (jesteśmy w trakcie oczekiwania na zgodę Instytucji Zarządzającej, która powinna zostać wydana w przyszłym tygodniu) i zakwalifikowaniu do 90 Projektów na nabór (z zastrzeżeniem maksymalnie 30 Projektów na jeden rynek). Lista rankingowa zostanie zaktualizowana jak tylko otrzymamy odpowiedź od Instytucji Zarządzającej.

Na listach rankingowych czerwoną linią zostały odznaczone Projekty, które na chwilę obecną kwalifikują się do otrzymania grantu.

Listy rekomendowanych i nierekomendowanych do wsparcia:


Uwaga! Aktualizacja list rankingowych naboru 1N/2020 (Kanada, Kazachstan, ZEA) dostępna pod linkiem.


Informujemy, że w przypadku rezygnacji lub niezawarcia umowy przez podmiot rekomendowany do wsparcia zastrzegamy możliwość kontaktu z podmiotami z listy nierekomendowanych do wsparcia zgodnie z uzyskaną punktacją.

Przypominamy również, że każdy przedsiębiorca może uzyskać wsparcie PAIH zarówno w centrali, jak i w naszych Zagranicznych Biurach Handlowych poza projektem.

Zapraszamy na kolejne nabory w ramach PMT, dwa seminaria (webinaria) otwierające nabory odbędą się już w czerwcu:
I - USA, Meksyk, Kenia
II - Malezja, Tajwan, Arabia Saudyjska


* * *

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.


PMT - logotypyPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij