Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
28 maja 2021

Polish Tech Day 2021

Wydarzenie online
28 maja entuzjaści najnowszych technologii i innowacji spotkają się podczas największej konferencji dla polskiej diaspory technologicznej - Polish Tech Day. Tegoroczna edycja pod hasłem "Technology & Impact".

Polish Tech Day 2021


Od pierwszej edycji w 2015 roku Polish Tech Day stał się punktem orientacyjnym na mapie najważniejszych konferencji technologicznych.

PTD to największy projekt PLUGin Foundation, organizacji non-profit zrzeszającej międzynarodową społeczność "Polaków Bez Granic", którzy działają na całym świecie w branżach technologicznych i innowacyjnych, takich jak bankowość, handel elektroniczny, prawo, sztuczna inteligencja, nauka i wiele innych. Ich misja to łączenie, inspirowanie i wzmacnianie członków społeczności, aby rozwijać innowacyjne firmy technologiczne i wywierać wpływ na skalę globalną, potwierdzając jednocześnie poczucie pozytywnego patriotyzmu o otwartych umysłach.

  • Organizator: PLUGin
  • Termin i miejsce: 28 maja 2021 r., Platforma Internetowa Hopin


Więcej informacji na stronie wydarzenia.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij