Aktualności
Strona główna > Aktualności
7 marca 2022

Seminarium (webinarium) - USA - 28 marca 2022 r.

28 marca br. w godz. 10:00-12:00 zostanie zorganizowane webinarium informacyjne w związku z planowanym rozpoczęciem rekrutacji wniosków firm MŚP do projektu Polskie Mosty Technologiczne na rynek USA.

San Francisco most


Drodzy Przedsiębiorcy, dobra wiadomość!

28 marca br. w godz. 10:00-12:00 zostanie zorganizowane webinarium informacyjne w związku z planowanym rozpoczęciem jednego z ostatnich naborów wniosków firm MŚP do projektu Polskie Mosty Technologiczne na rynek USA.

W programie znajdą się podstawowe informacje o Projekcie i dokumentacji dot. naboru, o ofercie produktowej Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH), o specyfice rynku docelowego oraz przykłady success story, konsultacje z udziałem ekspertów.

Zapraszamy do rejestracji na to spotkanie w Systemie Obsługi Wniosków (SOE).

Termin rejestracji upływa 25 marca o godz. 12:00, następnie wszyscy zapisani otrzymają e-maila z agendę spotkania wraz z aktywnym linkiem do platformy Zoom.

Serdecznie zapraszamy.

Z nami nowe rynki są bliżej niż myślisz!


* * *

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.


PMT - logotypyPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij