Aktualności
Strona główna > Aktualności
14 kwietnia 2022

Punktacja po ocenie merytorycznej - nabór nr 3N/2021 (Senegal, Chiny, Singapur)

Dziękujemy bardzo wszystkim Przedsiębiorcom, którzy wzięli udział w naborze 3N/2021 na rynki Chiny, Singapur, Senegal.
Zgodnie z obietnicą i zapowiedzią przedstawiamy aktualizację list rankingowych naboru 3N/2021. Na podstawie zgody wydanej przez Instytucję Zarządzającą, zwiększona zostaje alokacja środków na nabór i możliwość zakwalifikowania do otrzymania grantu po 30 Projektów na rynek.

PMT important


Przedsiębiorstwa, które uzyskały więcej niż 50% punktów po ocenie merytorycznej II stopnia zgodnie z Regulaminem konkursu zostały rekomendowane do otrzymania grantu. Na podstawie zgody wydanej przez Instytucję Zarządzającą (§2 ust.7 Regulaminu konkursu) zwiększona została alokacja środków na nabór i możliwość zakwalifikowania do otrzymania grantu po 30 Projektów na rynek.

Na listach czerwoną linią zostały odznaczone Projekty, które otrzymały wystarczającą liczbę punktów by otrzymać grant.

Listy z punktacją po ocenie merytorycznej​:


Informujemy, że w przypadku rezygnacji lub niezawarcia umowy przez podmiot rekomendowany do wsparcia z miejsc 1-30 zastrzegamy możliwość kontaktu z kolejnymi podmiotami z listy rekomendowanych do wsparcia zgodnie z uzyskaną punktacją.

Przypominamy również, że każdy przedsiębiorca może uzyskać wsparcie PAIH poza projektem.


* * *

Projekt Polskie Mosty Technologiczne współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. PMT zostanie zrealizowany w latach 2018-2023.


PMT - logotypyPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij