Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
31 sierpnia 2022

Webinarium "Singapur - możliwości eksportowe dla rynku mleczarskiego"

Wydarzenie online
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w webinarium na temat możliwości eksportowych dla rynku mleczarskiego w Singapurze. Jednym z prelegentów szkolenia, które organizuje Polska Izba Mleka, będzie Maja Justyna, ekspertka Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Singapurze.

Aż 90% zapotrzebowania na żywność w Singapurze pokrywa import z ponad 170 krajów - w tym Australii, Chin, Indonezji, Malezji i Stanów Zjednoczonych. Wywołany pandemią Covid-19 kryzys gospodarczy tylko pogłębił potrzebę poszukiwania nowych dostawców, którzy zapełnią singapurskie półki. W eksporcie produktów rolno-spożywczych do azjatyckiego państwa-miasta wspiera Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Singapurze. Jedną z nisz, jaką mogą zapełnić nasi przedsiębiorcy na tamtejszym rynku, jest sektor mleczarski.

Webinarium "Singapur - możliwości eksportowe dla rynku mleczarskiego" odbędzie się 31 sierpnia o godz. 9 (CET).

Uczestnictwo jest bezpłatne.

Organizatorzy proszą o przesłanie zgłoszeń pod adres: kruszewska@izbamleka.pl do 29 sierpnia.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij