Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
5 września 2022

Polskie Stoisko Narodowe na targach AgroMashov

Jerozolima, Izrael
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach sektorów rolnego i technologii rolniczej AgroMashov, które odbędą się w dniach 5-6 września 2022 roku w Jerozolimie.

 AgroMashov


AgroMashov to największe, odbywające się cyklicznie targi sektora rolnego w Izraelu, organizowane od 31 lat. W tegorocznej edycji udział weźmie szacunkowo ponad 7000 uczestników. Polscy przedsiębiorcy będą mogli nawiązać nowe kontakty branżowe oraz zdobyć wiedzę na temat technologicznych innowacji w sektorze. Podczas targów AgroMashov zaprezentowane zostaną rozwiązania dla przedsiębiorców sektora rolniczego oraz najnowocześniejsze badania, które zwiększają produkcję i zyski komercyjne w sektorze.
 
Udział w targach stanowi unikalną szansę dla polskich przedsiębiorców na poznanie realiów eksportowych na rynku izraelskim. Podczas targów przedsiębiorcy będą mogli zaprezentować swoje produkty i usługi na stoisku wystawienniczym PAIH oraz otrzymać wsparcie w umawianiu spotkań B2B.
 
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje Polskie Stoisko, w ramach którego polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość:

  • zaprezentowania swoich produktów, usług i rozwiązań,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do prezentacji katalogów oraz spotkań z kontrahentami i potencjalnymi partnerami,
  • skorzystania ze wsparcia Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Tel Awiwie w umawianiu spotkań B2B z lokalnymi firmami i dystrybutorami,
  • otrzymania merytorycznego i językowego wsparcie podczas wydarzenia,
  • zamieszczenia logotypów firmy (opcjonalne).


Nabór dla zainteresowanych firm prowadzony jest do 19 sierpnia 2022 r. poprzez elektroniczny formularz aplikacyjny.
 
Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij