Aktualności
Strona główna > Aktualności
20 września 2023

Trwa rejestracja na PAIH Forum Biznesu. Przedsiębiorco nie czekaj, zapisz się już dziś!

Kolejne PAIH Forum Biznesu już za dwa tygodnie. Święto polskiej przedsiębiorczości powróci po raz kolejny na PGE Narodowy w Warszawie w dniach 4-5 października. Rejestracja na Forum cały czas trwa.

Paih Forum Biznesu

 

Podczas PAIH Forum Biznesu uczestnicy będą mogli porozmawiać o międzynarodowej ekspansji swojego biznesu z ekspertami Agencji z 56 Zagranicznych Biur Handlowych, którzy na czas wydarzenia przybędą do Warszawy ze wszystkich stron świata. Na przedsiębiorców z sektora MŚP oraz przedstawicieli instytucji czekać będzie aż 70 wydarzeń towarzyszących – prelekcji, paneli dyskusyjnych i warsztatów, które odbywać się będą przez dwa dni, na 11 scenach. Spotkania poprowadzą specjaliści ze świata biznesu, a także eksperci w dziedzinach takich jak m.in. marketing, e-commerce czy rozwój osobisty.

Udział w wydarzeniu to jedyna w roku możliwość rozmowy ze wszystkimi przedstawicielami Agencji w jednym miejscu. Do dyspozycji uczestników będą także prelegenci występujący podczas PAIH Forum Biznesu. Jak podkreślają organizatorzy, wydarzenie jest niepowtarzalną okazją do wymiany doświadczeń, uzyskania kompleksowej wiedzy o eksporcie i nawiązania wielu nowych relacji biznesowych.

Zachęcam polskich przedsiębiorców do obecności na naszym wydarzeniu. Nie ma w Polsce podobnej imprezy, na której mogliby otrzymać wiedzę o wkraczaniu na wszystkie rynki świata i rozwoju swojej działalności, a dodatkowo możliwość spotkania się z kilkoma tysiącami innych firm– mówi Paweł Kurtasz, prezes zarządu PAIH.

Z poprzednich lat wiemy, że firmy wyjeżdżają z PAIH Forum Biznesu z pomysłami na ekspansję zagraniczną, ale i nowymi relacjami prowadzącymi do współpracy i ich wzrostu w Polsce – dodajePAIH Forum Biznesu odbędzie się w tym roku po raz czwarty. Poprzednie edycje przyciągnęły tysiące uczestników – polskich przedsiębiorców, a także przedstawicieli instytucji i samorządów. Tegoroczne wydarzenie odbywa się pod hasłem „Tu zaczyna się eksport”. Przedsiębiorcy chcący wziąć udział w PAIH Forum Biznesu mogą zarejestrować się na stronie paihforumbiznesu.gov.pl.

Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Partnerem Strategicznym jest Polski Fundusz Rozwoju a Partnerami Głównymi: Polska Strefa Inwestycji, Kamiennogórska SSE, Wałbrzyska SSE, Krakowski Park Technologiczny, Legnicka SSE, Pomoska SSE, Warmińsko-Mazurska SSE, Łódzka SSE, SSE „Starachowice”, SSE Euro-Park Mielec, Słupecka SSE, Tarnobrzeska SSE EURO-PARK WISŁOSAN, Kostrzyńsko-Słubicka SSE, Suwalska SSE i Katowicka SSE.

***


O Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu
Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) jest instytucją doradczą wchodzącą w skład Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). To pierwszy punkt kontaktu dla eksporterów i inwestorów. Działa zarówno w Polsce, jak i poprzez sieć biur na całym świecie. Wzmacnia rozpoznawalność polskich marek na międzynarodowych rynkach, promuje rodzime produkty i usługi oraz rozwiązania technologiczne made in Poland. Agencja pomaga przedsiębiorcom w wyborze optymalnej ścieżki ekspansji za granicą. Wspiera również napływ bezpośrednich inwestycji zagranicznych do Polski oraz realizację polskich inwestycji w kraju. PAIH współpracuje z sektorem publicznym i partnerami regionalnymi, oferując m.in.: szkolenia, audyt i promocję nieruchomości inwestycyjnych, współpracę przy organizacji misji biznesowych oraz wsparcie komunikacyjne przy realizacji wspólnych projektów.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij