Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
26 września 2022

Nabór polskich startupów do udziału w Oslo Innovation Week

Oslo, Norwegia
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w polsko-norweskim spotkaniu kierowanym do startupów technologicznych podczas Oslo Innovation Week. Wydarzenie poświęcone będzie innowacjom w sektorze IT, FinTech, Smart City, Proptech oraz powiązanych obszarach.

Oslo Innovation Week 2022


Meet Polish innovative community: start-ups, scale-ups, accelerators and more odbędzie się 28 września w centrum Oslo jako część czterodniowego programu Oslo Innovation Week. Tydzień Innowacji przyciąga dorocznie ponad 30 tys. przedsiębiorców, inwestorów i przedstawicieli korporacji z krajów nordyckich, ale także i spoza Europy Północnej.

Wybrane polskie firmy będą miały okazję zaprezentować swoją ofertę podczas sesji pitchingowej w ramach polsko-norweskiego wydarzenia. Szczególnie mile widziane są startupy i scaleupy, których rozwiązania mogą przyczynić się do transformacji gospodarek w kierunku zeroemisyjności.

Prezentacje polskich firm poprzedzą wystąpienia i dyskusje panelowe na temat otwartej bankowości, fintech, zastosowań sztucznej inteligencji, czy polskiej i norweskiej oferty wsparcia startupów. Wśród publiczności i prelegentów spodziewani są eksperci, praktycy, reprezentanci startupów, firm inwestycyjnych i instytucji wsparcia z obu krajów.

Szczegółowa agenda jest w trakcie opracowania i zostanie przesłana wszystkim zarejestrowanym uczestnikom.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Koszty zakwaterowania i transportu w gestii przyjeżdżających.

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz rekrutacyjny do 31 sierpnia 2022 r.
Liczba miejsc ograniczona.

Zachęcamy do wczesnej rejestracji.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij