Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
18 października 2022

Polskie Stoisko Narodowe na targach CEATEC 2022

Tokio, Japonia
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach Combined Exhibition of Advanced Technologies (CEATEC) 2022, które odbędą się 18-21 października br. w centrum konferencyjnym pod Tokio. Wydarzenie jest największą w Japonii wystawą i konferencją poświęconą branży IT i elektroniki. Będzie to pierwsza edycja targów w formie stacjonarnej po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią.

CEATEC
CEATEC
to prestiżowe wydarzenie branży IT i elektroniki, które uważane jest za japoński odpowiednik Consumer Electronics Show. Udział w targach to okazja do zaprezentowania i promocji polskich rozwiązań wpasowujących się w tegoroczny temat targów, czyli "Toward Society 5.0". Dodatkowym atutem wydarzenia jest uruchomienie platformy online w celu ułatwienie nawiązywania kontaktów B2B, z której Wystawcy będą mogli korzystać przez cały październik.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Tokio zaprasza polskich przedsiębiorców oferujących innowacyjne rozwiązania technologiczne do wspólnego stworzenia Polskiego Stoiska Narodowego podczas targów CEATEC 2022.

Szczegóły

  • Miejsce: Makuhari Messe
  • Data: 18-21 października 2022 r.
  • Organizator: Japan Electronics and Information Technology Industries Association
  • Strona wydarzenia


Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Tokio organizuje stoisko promocyjne, w ramach którego polscy przedsiębiorcy będą mogli:

  • zaprezentować swoje produkty na Polskim Stoisku Narodowym w formule stacjonarnej,
  • korzystać z dedykowanej platformy online od 1 do 31 października,
  • skorzystać z merytorycznego i językowego wsparcia w nawiązywaniu kontaktów handlowych w Japonii.


Udział w targach jest nieodpłatny dla firm zakwalifikowanych, jednak wszystkie koszty logistyczne związane z udziałem w wydarzeniu, tj. spedycja towarów i materiałów reklamowych, koszty transportu, koszty ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa Wystawca.

Firmy zainteresowane udziałem w targach CEATEC 2022 i prezentacją oferty w ramach Polskiego Stoiska Narodowego zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 19 sierpnia 2022 r.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij