Wydarzenia
Strona główna > Wydarzenia
26 października 2022

Polskie Stoisko Narodowe na targach Expo Agrofuturo

Bogota, Kolumbia
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach Expo Agrofuturo. Wydarzenie odbędzie się w Bogocie w dniach 26-28 października br.

Expo Agrofuturo


Expo Agrofuturo to jedno z najważniejszych wydarzeń dla sektora rolniczego w Ameryce Łacińskiej. W wydarzeniu biorą udział wszyscy uczestnicy łańcucha produkcyjnego - producenci płodów rolnych i maszyn rolniczych oraz dystrybutorzy. Targi są idealną okazja do pozyskiwania strategicznych partnerów i przedstawicieli dla swoich produktów i usług. Organizatorom wydarzenia przyświeca również cel jakim jest tworzenie lepszego, bardziej zrównoważonego rolnictwa przyszłości. Uczestnicy targów mogą wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących, jak np. w forum dotyczącym hodowli bydła czy międzynarodowym kongresie poświęconym rolnictwu i rybołówstwu.

Zapraszamy do udziału w polskim stoisku producentów:

  • maszyn i narzędzi rolniczych,
  • opakowań,
  • nowoczesnych technologii i rozwiązań dla rolnictwa,
  • nieprzetworzonej żywności (zwłaszcza mleko i drób).


W ramach polskiego stoiska Ambasada RP w Bogocie udostępni nieodpłatnie zakwalifikowanym przedsiębiorcom część powierzchni wystawienniczej. Po stronie uczestników leżą koszty transportu i zakwaterowanie na czas targów. Polska Agencja Inwestycji i Handlu zapewni pomoc językową oraz zajmie się organizacją spotkań B2B dla polskich przedsiębiorstw.

Więcej informacji udziela Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Bogocie:


Firmy zainteresowane udziałem w targach Expo Agrofuturo i prezentacją oferty w ramach Polskiego Stoiska Narodowego, zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 14 września 2022 r.

Więcej informacji o targach:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij