Aktualności
Strona główna > Aktualności
28 listopada 2022

18-sta edycja targów SIB za nami

Największe targi budowlane w Maghrebie - SIB zakończyły się 27 listopada br. Na powierzchni ponad 3 hektarów parku wystawienniczego w El Jadidzie (Maroko) zgromadziło się przeszło 400 wystawców z kilkudziesięciu krajów.

Targi SIB


Polskie stoisko narodowe, zorganizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu we współpracy z Ambasadą RP w Rabacie, cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Dzięki niemu 6 polskich firm miało okazję zaprezentować wiele innowacyjnych rozwiązań w zakresie architektury miejskiej, konstrukcji betonowych zbrojonych materiałami kompozytowymi, elementów stalowych, materiałów wykończeniowych i transportu.

Równolegle do imprezy targowej PAIH zorganizowała również szereg spotkań B2B zarówno na targach, jak i w Casablance oraz w strefie przemysłowej Ain Sebaa. Udział w targach był dla przedsiębiorców okazją do nawiązania nowych i zacieśnienia istniejących kontaktów biznesowych. Seria spotkań służyła zaś rozmowom o rozwoju polskiego biznesu w Maroku.


Galeria zdjęć:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij