Aktualności
Strona główna > Aktualności
27 lutego 2023

Polskie firmy na targach rolniczych AGRA 2023 w Płowdiw

Aż 16 polskich firm miało okazję współtworzyć stoisko Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu na tegorocznych targach rolniczych AGRA 2023 w bułgarskim Płowdiw. Wydarzenie odbyło się w dniach 21-25 lutego 2023 r.

Targi rolnicze AGRA


Targi AGRA przyciągają czołowych producentów i handlowców oferujących swoje produkty i usługi ponad 40 000 wizytującym. Podczas wydarzenia prezentowane są osiągnięcia nauki i biznesu przydatne dla rolników. Na stoisko narodowym PAIH, zorganizowanym przez Zagraniczne Biuro Handlowe w Sofii, swoje produkty i usługi promowało 16 polskich firm. W ceremonii jego otwarcia uczestniczyli natomiast Ambasador RP w Sofii Maciej Szymański, bułgarscy Ministrowie Rolnictwa Javor Geczev, Zdrowia Asen Mendżiev i Turystyki Iin Dimitrov oraz Wiceminister Gospodarki Janko Topałov.

Dla polskich przedsiębiorców Bułgaria jest kierunkiem perspektywicznym ze względu na odległość transportową oraz duże potrzeby związane z modernizacją branży rolniczej. Bułgarscy kontrahenci doceniają natomiast polskie produkty ze względu na bardzo dobrą jakość, konkurencyjną cenę oraz szeroką gamę oferowanego asortymentu.


Targi rolnicze AGRAPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij