Aktualności
Strona główna > Aktualności
8 marca 2023

Gala podsumowująca inwestycje zrealizowane przy wsparciu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w 2022 roku

Za nami Gala podsumowująca inwestycje zrealizowane przy wsparciu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w 2022 roku. Wydarzenie odbyło się we wtorek, 7 marca w Warszawie i było zwieńczeniem kolejnego rekordowego pod względem liczby i wartości projektów inwestycyjnych roku oraz okazją do licznych rozmów i pogłębiania relacji między biznesem, instytucjami państwowymi, organizacjami pozarządowymi i jednostkami samorządu terytorialnego.

Gala podsumowująca inwestycje


Galę rozpoczęły przemówienia Ministra Rozwoju i Technologii Waldemara Budy, Sekretarza stanu, Pełnomocnika Rządu ds. inwestycji zagranicznych Grzegorza Piechowiaka oraz Prezesa PAIH Pawła Kurtasza. Wszyscy zgodnie podkreślali walory inwestycyjne Polski oraz zaznaczali, jak dobrą pracę wykonuje PAIH w promowaniu ich na świecie. Wyrażali również przekonanie, że kolejny rok będzie ponownie rekordowy i przepełniony sukcesami. Następującą po nich prezentację na temat inwestycji poprowadził natomiast Dyrektor Centrum Inwestycji PAIH Marcin Fabianowicz. W swoim wystąpieniu prezentował szczegóły, co do wartości i liczby zrealizowanych projektów inwestycyjnych oraz przedstawił już pierwsze tegoroczne sukcesy.


Najważniejszym punktem Gali była zaś ceremonia wręczenia nagród Inwestycja Roku 2022. Wśród zwycięzców znaleźli się:

  • Mercedes-Benz AG w kategorii inwestycja produkcyjna
  • Infopulse Polska w kategorii inwestycja usługowa
  • Intel Corporation w kategorii R&D
  • Simoldes Plastics w kategorii reinwestycja
  • Elemental Holding Group w kategorii polska inwestycja

 


Nagrodzeni dziękowali, podkreślali znaczenie Polski dla ich firm oraz opowiadali o planach rozwojowych. Zakończeniem części oficjalnej było pamiątkowe zdjęcie. Po nim rozpoczął się wieczorny bankiet, który był doskonałą okazją do networkingu i pogłębiania relacji.

Liczne rozmowy podczas Gali pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość i spodziewać się, że przed nami kolejny rekordowy rok.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij