Aktualności
Strona główna > Aktualności
10 maja 2023

Wizyta Business France w PAIH

Spotkanie z przedstawicielami Business France w biurze PAIH to obietnica zwiększenia współpracy gospodarczej. Business France to francuska agencja promocji eksportu i inwestycji, która powstała w 2015. Spotkanie odbyło się 9 maja w ramach wizyty przedstawicieli francuskiej agencji w Polsce i nawiązania relacji. Spotkanie w warszawskiej siedzibie firmy było jednym z głównych punktów wizyty przedstawicieli Business France w Polsce.

Wizyta Business France w PAIH


Zgromadzonych gości powitał Zdzisław Sokal, członek zarządu PAIH. Zapewnił on gości o otwartości polskich firm na francuskie inwestycje, bogatej ofercie eksportowej towarów i usług z Polski, a także o zainteresowaniu naszego rynku ofertą francuską.

Tematykę wsparcia eksportu przez Business France zaprezentował Philippe Yvergniaux, dyrektor ds. współpracy międzynarodowej. O aspektach promocji marki produktu we Francji opowiedziała pozostałym uczestnikom Catherine Jurovsky, dyrektor projektu w Business France.

Ofertę PAIH zaprezentowali eksperci Agencji - dyrektor departamentu eksportu Łukasz Grabowski przedstawił instrumenty wsparcia dla ekspansji polskich firm. Mateusz Mazur z departamentu eksportu opowiedział o dotychczasowej współpracy pomiędzy oboma krajami. Z kolei Tomasz Kopka z departamentu inwestycji zaprezentował przykłady inwestycji polsko-francuskich. W spotkaniu uczestniczyła też Anna Somorowska reprezentująca Fundację Przedsiębiorczości Kobiet.

Uczestnicy zgodnie uznali, że spotkanie i wymiana wiedzy dają ogromne perspektywy do przyszłej współpracy i zwiększenia zarówno wymiany gospodarczej pomiędzy naszymi krajami, jak i wspólnych inwestycji.


Galeria zdjęć:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij