Aktualności
Strona główna > Aktualności
12 maja 2023

PAIH na Impact 2023

Za nami 200 wystąpień w 23 obszarach tematycznych na 8 scenach Impact 2023, czyli najbardziej prestiżowego wydarzenia gospodarczo-technologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym biorą udział topowi managerowie z największych globalnych firm, politycy, wybitni naukowcy oraz światowej klasy eksperci. Wśród ponad 600 mówców nie mogło zabraknąć także reprezentantów Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu - Prezesa Pawła Kurtasza i Członka Zarządu Grzegorza Oszasta. Impact 2023 był okazją do licznych dyskusji, szerokiego networkingu i promocji działalności Agencji.

PAIH na Impact 2023


Pierwszego dnia wydarzenia Agencję reprezentował Prezes Pawel Kurtasz. Podczas panelu "Nowa fala cyfrowej transformacji i jej wpływ na biznes w Polsce i w regionie CEE" dyskutował m.in. o znaczeniu cyfryzacji dla rozwoju polskich firm. Zwieńczeniem drugiego dnia był natomiast panel z udziałem Członka Zarządu Grzegorza Oszasta pt. "Nowoczesne narzędzia i innowacyjne rozwiązania dla miast - jak je wprowadzić", w ramach którego zaproszeni goście rozmawiali m.in. o innowacjach i nowych technologiach.

Udział PAIH w tegorocznej edycji Impactu nie ograniczył się jednak tylko do dyskusji panelowych. Przedstawiciele Agencji mieli również okazję udzielić kilku wywiadów a także odbyć liczne spotkania biznesowe.


Galeria zdjęć:Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij