Aktualności
Strona główna > Aktualności
25 września 2023

Czwarta edycja European FinTech Hackcelerator

Trwa nabór zgłoszeń do konkursu European FinTech Hackelerator, w którym międzynarodowe jury wyłania najlepsze startupy z branży FinTech. Kolejny raz Partnerem Międzynarodowym europejskiej edycji jest polski akcelerator Accelpoint, a Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) jednym z Partnerów Strategicznych inicjatywy. Konkurs stanowi regionalną edycję Global FinTech Hackcelerator realizowanego w ramach Singapore FinTech Festival.

European FinTech Hackcelerator 2023


European FinTech Hackcelerator to szansa dla innowacyjnych startupów na zaprezentowanie się przed międzynarodową publicznością na największej konferencji fintechowej na świecie i przyciągnięcie uwagi globalnych korporacji i inwestorów. To też okazja na promocję swojego biznesu w regionie krajów ASEAN. Zwycięzca europejskiej edycji otrzyma m.in. nagrodę w wysokości 20 tysięcy singapurskich dolarów oraz możliwość prezentacji swojego pomysły podczas finału Global FinTech Hackcelerator 2023.

Więcej informacji i rejestracja »

O Singapore Fintech Festival

Singapore Fintech Festival to największa na świecie platforma dla globalnej społeczności FinTech, a jednocześnie najbardziej prestiżowe wydarzenie w dziedzinie technologii finansowych, łączące startupy, firmy technologiczne, inwestorów, instytucje finansowe, instytuty badawcze oraz niezależnych specjalistów w dziedzinie innowacji. Rokrocznie w wydarzeniu bierze udział ponad 50 tys. uczestników.Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij