Wyłączenie odpowiedzialności
Strona główna > Wyłączenie odpowiedzialności

Wyłączenie odpowiedzialności


Zastrzeżenie prawne

Wszelkie informacje i publikacje znajdujące się w serwisie są zamieszczone dla celów informacyjnych i promocyjnych. Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. nie świadczy usług profesjonalnego doradztwa prawnego, podatkowego, finansowego itp.  Zawartość strony ma charakter wyłącznie informacyjny natury ogólnej.

Ze względu na zmiany w prawie i sytuacji na rynku, a także ze względu na ryzyko związane z komunikacją elektroniczną, mogą one być niepełne lub nieaktualne. Przed podjęciem jakichkolwiek działań, w oparciu o informacje zawarte na tej stronie, zalecamy zasięgnięcie porady u kompetentnego specjalisty. Informacje zawarte na tej stronie nie mogą zastępować zasięgnięcia takiej porady, chociaż Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. dokłada wszelkich starań, aby informacje oraz ich źródła były wiarygodne.

Zarówno Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. i jej pracownicy, jak i jej partnerzy (spółki lub inne podmioty instytucjonalne) nie ponoszą jednak w żadnych okolicznościach i wobec nikogo odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w nich ani za ewentualne działania, podjęte w oparciu o nie, ani za rezultaty ich użycia czy podjęte w oparciu o nie decyzje, ani za żadne szkody wynikłe z takich decyzji lub działań, nawet w przypadku otrzymania lub przekazywania ostrzeżeń o możliwości wystąpienia takich szkód.

Strona ta daje możliwość przejścia bezpośrednio z niej na strony stworzone i utrzymywane przez osoby trzecie, nad którymi Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. nie ma żadnej kontroli, nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności oraz nie zajmuje wobec nich żadnego stanowiska. Użytkownik korzysta z serwisu na własne ryzyko.


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij