PAIH Webinaria
Strona główna > PAIH Webinaria

Nasi eksperci

Patrycja Lisikiewicz

Patrycja Lisikiewicz

Biuro PAIH w Dubaju

Business Development Manager w Zagranicznym Biurze Handlowym PAIH w Dubaju.

Licencjat w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem uzyskany na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Posiada ponad 10-letnie doświadczenia w zarządzaniu projektami i wydarzeniami w pięciu krajach. W ciągu sześciu lat pracy w Dubaju zdobyła doświadczenie w zarządzaniu relacjami z interesariuszami wysokiego szczebla, współpracując z wysokimi urzędnikami państwowymi, dyrektorami generalnymi i szefami firm przy organizacji wysokiej rangi wydarzeń.

Pracowała i dostarczała raporty z badań rynkowych dla wielu organów rządowych ZEA, m.in. dla Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Dubai Tourism, Dubai Chamber, DP World, Dubai Economic Development, Dubai Healthcare Authority, Dubai FDI, Dubai Free Zones Authorities, Mubadala, Masdar. Z powodzeniem przeprowadziła przegląd 12 ustaw i rozporządzeń dla Federalnego Centrum Konkurencyjności i Statystyki oraz współtworzyła raport podsumowujący z rekomendacjami, za co otrzymała "Certificate of Appreciation".

Prywatnie pasjonatka podróży i tańca towarzyskiego.

Sprawdź nadchodzące webinaria
  • Udostępnij:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij