PAIH Webinaria
Strona główna > PAIH Webinaria

Nasi eksperci

Katja Körkkö

Katja Körkkö

Biuro PAIH w Helsinkach

Finka z wieloletnim doświadczeniem w biznesie polsko-fińskim. Sprawnie znajduje punkty porozumienia pomiędzy polską ekspansywnością a fińską innowacyjnością.

Ukończyła studia licencjackie w HaagaHelia University of Applied Sciences, uzyskując dyplom Bachelor of Business Administration.

Jej kariera zawodowa to kompilacja osiągnięć w biznesie międzynarodowym i profesjonalnych kompetencji dyplomatycznych. Pracowała dla Ambasady Republiki Finlandii w Warszawie. Przez wiele lat była prezesem spółki reprezentującej w Finlandii jedną z największych polskich sieci kosmetycznych.

Posiada szerokie relacje biznesowe, mówi po polsku.

Inspirują ją przedsiębiorstwa, które budują swoją działalność z pasją!

Patrycja Saxlund

Patrycja Saxlund

Biuro PAIH w Helsinkach

Polka od dwudziestu lat zajmująca się biznesem w środowisku fińsko-polskim.

Jest specjalistą ds. handlu międzynarodowego z doświadczeniem w sektorze publicznym i prywatnym w Polsce i Finlandii. Pracowała dla Business Finland jako kierownik Biura Radcy Handlowego Ambasady Finlandii w Warszawie. W Finlandii reprezentowała polską sieć optyczną. Siedem lat prowadziła firmę zajmującą się handlem międzynarodowym.

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim. Na Uniwersytecie w Helsinkach zdała egzamin państwowy z języka fińskiego. Kariera zawodowa i znajomość różnic w kulturach biznesowych pozwoliła jej rozwinąć szerokie fińsko-polskie relacje biznesowe.

Sprawdź nadchodzące webinaria
  • Udostępnij:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij