PAIH Webinaria
Strona główna > PAIH Webinaria

Nasi eksperci

Zuzanna Kobrzyński

Zuzanna Kobrzyński

Biuro PAIH w Houston

Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Houston.

Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na New York University. Przed dołączeniem do PAIH pracowała w Polsce przy programach innowacyjnej przedsiębiorczości dla American Chamber of Commerce i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Założycielka fundacji uczącej dziewczęta kodowania.

W Stanach Zjednoczonych była zastępcą dyrektora Center of the Cold War and the United States na Uniwersytecie Nowojorskim. Kierowała redakcją Slate Magazine i pracowała na różnych stanowiskach w sektorze publicznym na szczeblu federalnym i stanowym.

Krzysztof Grabowski

Krzysztof Grabowski

Biuro PAIH w Nowym Jorku

Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Nowym Jorku.

Absolwent Zicklin School of Business w Nowym Jorku z tytułem MBA oraz BBA na Queens College. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako manager w spółce zajmującej się produkcją i dystrybucją energii w stanie Nowy Jork oraz przy zarządzaniu nieruchomościami.

Dwukrotny członek Polish National Team w rajdzie Dakar w Ameryce Południowej. Od niedawna również członek organizacji Pulaski Association for Professional Men. W PAIH od czterech lat. Prywatnie miłośnik sportów motorowych.

Aleksander Skrzypek

Aleksander Skrzypek

Biuro PAIH w Los Angeles

Ekspert w Zagranicznym Biurze Handlowym PAIH w Los Angeles.

Ukończył prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz filologię angielską na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Absolwent Europejskich Studiów Specjalnych (Centrum Studiów Europejskich im. J. Monneta, UMK w Toruniu), Studiów Podyplomowych z Tłumaczeń Specjalistycznych (USWPS) oraz Studiów Podyplomowych Menedżer Sportu (Uniwersytet Jagielloński).

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w administracji państwowej w obszarze edukacji, doskonalenia zawodowego, organizacji przedsięwzięć na szczeblu krajowym i międzynarodowym, analityki polityczno-ekonomicznej, polityki bezpieczeństwa międzynarodowego, rozwoju biznesowego, społecznego oraz ekonomicznego, marketingu, a także współpracy zagranicznej z kluczowymi podmiotami NATO i UE. Współpracował m.in. z Europejskim Kolegium ds. Bezpieczeństwa i Obrony (ESDC) w Brukseli oraz pełnił funkcję obserwatora w Zespole ds. Monitorowania Sytuacji przy Linii Rozgraniczającej i Zespole ds. Przesiedleńców z ramienia Misji Obserwacyjnej Unii Europejskiej w Gruzji. Pracował również jako tłumacz tekstów specjalistycznych i trener języka angielskiego oraz trener kompetencji miękkich.

Sprawdź nadchodzące webinaria
  • Udostępnij:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij