PAIH Webinaria
Strona główna > PAIH Webinaria

Nasi eksperci

Jacek Kołomyjec

Jacek Kołomyjec

Biuro PAIH w Dżakarcie

Ukończył studia licencjackie na kierunkach stosunki międzynarodowe oraz administracja, a także magisterskie z ekonomii na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Praktykę studencką odbył w WPHI Kolonia, brał udział w programie wymiany studentów Erasmus w Niemczech a także praktykach AIESEC w Indonezji.

Menedżer i przedsiębiorca z blisko dziesięcioletnim stażem, z czego większość to projekty związane z Indonezją, między innymi twórca start-upu Internship-Indonesia, który z sukcesem działał przez sześć lat. W trakcie swojej kariery zawodowej pracował jako menedżer i wykładowca na uniwersytecie w Malang, dyrektor nadzorujący inwestycję spółki Krezus SA w kopalnie niklu na indonezyjskiej wyspie Seram, a także realizował projekty handlowe jako dyrektor w spółce PT Trading Gate Indonesia.

Przemysław Zaręba

Przemysław Zaręba

Biuro PAIH w Kuala Lumpur

Od kilku lat związany zawodowo z Azją Południowo-Wschodnią. Pracował jako wykładowca w Indonezji (Perbanas School of Business, Raffles Institute of Higher Education, Widya Mandala Catholic University) oraz Mjanmie (Robinson Business School, Yangon). Prowadził również zajęcia na Uniwersytecie WSB w Dąbrowie Górniczej.

Doświadczenie zawodowe zdobył w firmach w Polsce: ArcelorMittal, Timken, Manpower oraz w Londynie: Macsteel International.

Absolwent zarządzania na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, uczestnik zajęć na studiach MBA w ramach wymiany studenckiej na Stuttgart Institute of Management and Technology.

Norbert Bąk

Norbert Bąk

Biuro PAIH w Bangkoku

Absolwent Montclair State University w Stanach Zjednoczonych z wyróżnieniem Cum Laude i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Pracę zawodową rozpoczął jako dealer walutowy w Banku Millennium, następnie pracował w dziale treasury w Citi Handlowym w Warszawie, gdzie zajmował się współpracą z dużymi przedsiębiorstwami w zakresie zabezpieczania ekspozycji walutowej. Doświadczenie zbierał również pracując w daling roomach w Citibank w Pradze i w Londynie, a także w Domu Maklerskim Citi Handlowy, gdzie pracował jako kierownik zespołu maklerów. Przez 3 lata pracował na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w dziale relacji z klientami, gdzie wspierał firmy w procesie pozyskiwania kapitału poprzez emisje akcji i obligacji.

Sprawdź nadchodzące webinaria
  • Udostępnij:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij