PAIH Webinaria
Strona główna > PAIH Webinaria

Nasi eksperci

Anna Łagodzińska

Anna Łagodzińska

Biuro PAIH w Seulu

Anna Łagodzińska pełni funkcję Kierownika zagranicznego biura Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) w Seulu. Przed obcięciem tego stanowiska była odpowiedzialna za wspieranie ekspansji zagranicznej polskich przedsiębiorców do Korei Południowej, Singapuru, Indonezji oraz Wietnamu m.in. poprzez planowanie działań promocyjnych i marketingowych, budowanie i wspieranie współpracy biznesowej oraz wzajemnych relacji gospodarczych, a także nadzorowanie zagranicznych biur handlowych PAIH w wymienionych krajach.

Włada biegle językiem polskim, angielskim oraz w stopniu komunikatywny językiem koreańskim. Jest osobą o dużej znajomości meandrów rynku koreańskiego, kultury biznesowej Korei Płd. oraz regionu Azji. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu marketingu międzynarodowego oraz trade marketingu, eksportu i sprzedaży, jak również organizacji i koordynacji eventów, które zdobyła w biznesie pełniąc funkcje m.in. Marketing i Export Managera oraz koordynując z sukcesami międzynarodowe kampanie promocyjno-informacyjne.

Jest absolwentką Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego - tytuł magistra.

Sprawdź nadchodzące webinaria
  • Udostępnij:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij