PAIH Webinaria
Strona główna > PAIH Webinaria

Nasi eksperci

Agnieszka Szweda

Agnieszka Szweda

Centrum Inwestycji PAIH

Agnieszka jest ekspertem w Centrum Inwestycji Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH). Poprzez kompleksowe doradztwo rynkowe wspiera krajowych i zagranicznych inwestorów przy realizacji nowych projektów inwestycyjnych w Polsce.

Agnieszka ma ponad 20-letnie doświadczenie w promocji handlu międzynarodowego, rozwijaniu współpracy gospodarczo-inwestycyjnej w imieniu sektora rządowego. Zanim rozpoczęła swoją misję w PAIH, brała udział w wielu międzynarodowych projektach na rzecz bilateralnej współpracy handlowo-inwestycyjnej Polski z zagranicą. Pracowała w departamentach odpowiedzialnych za współpracę gospodarczą w Ambasadzie Wielkiej Brytanii (UKTI), Malezji (MATRADE) oraz Filipin.

Karolina Król

Karolina Król

Centrum Inwestycji PAIH

Uzyskała dyplom LL.M. Uniwersytetu w Bonn. Ukończyła również studia w dziedzinie prawa i administracji oraz kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Jest absolwentką Akademii Młodych Dyplomatów ze specjalizacją dyplomacja Unii Europejskiej.

W latach 2016-2017 odbyła staż Bluebook w Komisji Europejskiej. Pracowała w jednej z warszawskich kancelarii prawnych i w Ministerstwie Rozwoju w Departamencie Rozwoju Inwestycji.

Obecnie jest ekspertką Centrum Inwestycji Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, specjalizującą się w zagadnieniach z zakresu pomocy publicznej.

Sprawdź nadchodzące webinaria
  • Udostępnij:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij