PAIH Webinaria
Strona główna > PAIH Webinaria

Nasi eksperci

Elnara Mammadova

Elnara Mammadova

Biuro PAIH w Baku

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale orientalistycznym oraz na Bakijskim Uniwersytecie Słowiańskim na wydziale stosunków międzynarodowych i studiów regionalnych. Odbyła staż naukowy na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w ramach programu stypendialnego RP dla młodych naukowców oraz kurs analizy zawodowej, prognozowania oraz komunikacji w Polskim Instytucie Stosunków Międzynarodowych, również dostała się na staż w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

Pracowała jako dyrektor działu administracyjnego w firmie "Azbentonit LLC" w Azerbejdżanie, asystentka kierownika programu stypendialnego w Studium Europy Wschodniej na UW, doradca i tłumacz w tureckiej firmie "Miracle Plus", koordynator ds. edukacji, nauki i kultury (organizacja i koordynacja eventów: konferencje, wystawy, wizyty delegacji) w Ambasadzie Republiki Azerbejdżanu w Warszawie.

Od 2018 r. pełni funkcję Kierownika Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) w Baku.

Sprawdź nadchodzące webinaria
  • Udostępnij:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij