PAIH Webinaria
Strona główna > PAIH Webinaria

Nasi eksperci

Joanna Szymańska

Joanna Szymańska

Biuro PAIH w Atenach

Kierownik ZBH Ateny, absolwentka studiów magisterskich na kierunku finanse i rachunkowość Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji w Warszawie oraz studiów podyplomowych SGH z zakresu gospodarki światowej - handel zagraniczny.

Posiada bogate doświadczenie w sektorze prywatnym, w tym na stanowiskach kierowniczych, jak również w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Kierowała działem kontaktów z klientami jednej z największych w Polsce kancelarii radców prawnych. Przez część swojej zawodowej kariery związana z firmami deweloperskimi oraz spedycyjnymi, pełniąc kierownicze funkcje, osiągała sukcesy na polu administracji, zarządzania kadrami oraz kontroli jakości w systemach HACCP i ISO. Posiada doświadczenie z zakresu rachunkowości z uzyskanym dyplomem samodzielnego księgowego. Od kilku lat związana z rynkiem greckim, na którym wspomaga rozwój współpracy handlowej z firmami polskimi. Szkoleniowiec i nauczyciel z wieloletnim stażem.

Marta Szajbel-Nikolaou

Marta Szajbel-Nikolaou

Biuro PAIH w Atenach

Ekspert ZBH Ateny, absolwentka University of Macedonia na kierunku nauk polityczno-ekonomicznych. Posiada dyplom MBA ze specjalizacją w zakresie marketingu międzynarodowego uzyskany na University of West Attica.

Doświadczenie i praktykę zawodową zdobywała stopniowo w Ministerstwie Rozwoju, Ministerstwie Obrony Narodowej oraz Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Z wykształcenia marketingowiec z bogatym doświadczeniem w promocji polskiego biznesu. Od ponad dziesięciu lat aktywna na rynku greckim, udziela wsparcia polskim firmom w zakresie technik sprzedażowych, strategii wejścia na rynek oraz współpracy międzynarodowej. Z sukcesem i pasją zorganizowała wiele misji handlowych oraz branżowych stoisk promocyjnych podczas lokalnych imprez targowych. Duże zaangażowanie i umiejętności interpersonalne pozwoliły jej połączyć pracę z pasją oraz nawiązać szerokie relacje biznesowe na linii Polska - Grecja.

Sprawdź nadchodzące webinaria
  • Udostępnij:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij