PAIH Webinaria
Strona główna > PAIH Webinaria

Nasi eksperci

Katarzyna Myzuk

Katrzyna Muzyk

Biuro PAIH w Johannesburgu

Ukończyła studia ekonomiczne na Uniwersytecie w Pretorii na kierunku Zarządzanie Inwestycjami.

Zdobyła pierwsze doświadczenie pracując w administracji Funduszów Powierniczych (mutual fund administrators) w firmie Global Administrator‘s. W latach 2013-2020 pracowała dla grupy bankowej FirstRand, najpierw w Rand Merchant Bank (RMB) jako Prywatny Bankier, a potem w First National Bank (FNB) w bankowości biznesowej jako Analityk Kredytów. W tym samym czasie ukończyła studia podyplomowe ze specjalizacją w Ekonomii.

Od 1 kwietnia 2020 r. jest pracownikiem Zagranicznego Biura Handlowego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Johannesburgu.

Leszek Biały

Leszek Biały

Biuro PAIH w Dakarze

Ukończył studia podyplomowe w Vrije Universiteit w Amsterdamie na kierunku zarządzanie środowiskiem, Wydział Ogrodniczy SGGW oraz finanse i bankowość w SGH.

Kierownik projektów z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Przez większość czasu związany z UNESCO i organizacjami międzynarodowymi, takimi jak World Federation of Engineering Organizations i International Council for Science. W trakcie kariery zawodowej prowadził projekty związane z edukacją, nauką i komunikacją w różnych krajach Afryki, między innymi w Senegalu, Gambii, Kenii i Tunezji.

Justyna Sitarska

Justyna Sitarska

Biuro PAIH w Lagos

Ukończyła filologię niderlandzką na Uniwersytecie Wrocławskim oraz psychologię w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Menedżer i przedsiębiorca z dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym. W trakcie swojej kariery zawodowej była dyrektorem sprzedaży w Meksyku, Trynidadzie i Tobago oraz Nigerii, gdzie pracowała nad publikacjami inwestycyjnymi dotyczącymi rynków wschodzących i ich promocji we współpracy z gazetami USA Today i The Independent. Przez 4 lata była także założycielem i dyrektorem firmy Filigri Consulting działającej na terenie Nigerii w zakresie doradztwa i szkoleń dot. strategii sprzedażowych dla nigeryjskich firm blue chip. Od sześciu lat mieszka i pracuje w Lagos w Nigerii, stąd też jej zrozumienie i pasja dla rynku oraz jego specyfiki.

Sprawdź nadchodzące webinaria
  • Udostępnij:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij