PAIH Webinaria
Strona główna > PAIH Webinaria

Nasi eksperci

Paulo Szeptycki

Paulo Szeptycki

Biuro PAIH w São Paulo

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego z tytułem Magistra w dyplomacji współczesnej. Ukończył specjalizację w stosunkach międzynarodowych w Institut d’Études Politiques de Paris (Sciences Po).

Związany z brazylijską Polonią, pracował m.in. jako tłumacz i doradca dla zagranicznych firm zainteresowanych brazylijskim rynkiem. Doświadczenie zawodowe zdobył również w MSZ oraz w Parlamencie Europejskim.

Obecnie kieruje Zagranicznym Biurem Handlowym PAIH w São Paulo, gdzie od pół roku udziela wsparcia polskim firmom w ekspansji zagranicznej.

Karolina Orlandi

Karolina Orlandi

Biuro PAIH w São Paulo

Magister ekonomii polskich i brazylijskich uczelni. Specjalizuje się w ekonomii instytucjonalnej oraz polityce handlowej Brazylii. Jest wykładowcą ekonomii instytucjonalnej na studiach podyplomowych na uniwersytecie Mackenzie w São Paulo. Jest też absolwentką filologii brazylijskiej.

Doświadczenie zdobyła w konsultingu doradzając małym i średnim przedsiębiorstwom w ich planach internacjonalizacji. Pracowała również jako tłumacz w dziedzinie ekonomii.

Płynnie włada językiem polskim, angielskim oraz portugalskim.

Od 2021 r. związana z Zagranicznym Biurem Handlowym PAIH w São Paulo, gdzie doradza polskim przedsiębiorcom w ekspansji na rynek brazylijski

Sprawdź nadchodzące webinaria
  • Udostępnij:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij