Aktualności
Strona główna > Aktualności
12 lipca 2023

Konsultacje społeczne Sektorowych Programów Promocji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu, na zlecenie Ministerstwa Rozwoju i Technologii, przygotowała koncepcje Sektorowych Programów Promocji na lata 2024-2029.

Głównym celem realizacji programów jest prezentacja polskiej oferty wśród partnerów zagranicznych oraz promocja Polski jako kraju wytwarzającego zaawansowane technologie i usługi, oferującego interesujące i innowacyjne rozwiązania, posiadającego potencjał do rozwoju na rynkach zagranicznych, a to wszystko m.in. poprzez udział w międzynarodowych branżowych wydarzeniach targowych i konferencyjnych.

Programy realizowane będą w następujących obszarach:


Ze względu na wysokość przewidzianej przez MRiT alokacji na poszczególne programy, a także zamiar koncentracji działań na kluczowych imprezach branżowych, koncepcje zakładają organizację jednego stoiska narodowego w latach 2024 i 2029 oraz dwóch stoisk narodowych w latach 2025-2028.

W związku z powyższym informujemy o możliwości zgłaszania uwag do koncepcji (w zakresie listy targów, rynków perspektywicznych oraz kodów PKD firm reprezentujących daną branżę) zamieszczonych poniżej w podziale na sektory, w terminie do 21 lipca 2023 r., do końca dnia na adresy podane w koncepcjach.

Projekt zostanie wdrożony w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki.


Konsultacje społeczne Sektorowych Programów Promocji - logotypyPolska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij