Inwestycje

Grudziądzki Park Przemysłowy

PL | EN

Grudziądzki Park Przemysłowy został powołany w celu przygotowania terenów inwestycyjnych. Jesteśmy po to, by świadczyć pomoc firmom, które chcą ulokować w Grudziądzu swoje inwestycje zarówno na etapie uzyskiwania wszystkich pozwoleń i formalności, jak i po zakończeniu procesu inwestycyjnego. Poprzez Inkubator Przedsiębiorczości wspieramy mikro, małe i średnie firmy.

Obszar inwestycyjny należący do Grudziądzkiego Parku Przemysłowego obejmuje ok. 40 hektarów terenów niezabudowanych, dwie hale przemysłowe o łącznej powierzchni 12 tys. metrów kwadratowych i Inkubator Przedsiębiorczości.


Lokalizacja

Grudziądz jest czwartym co do wielkości miastem województwa kujawsko - pomorskiego (północ Polski). Liczy prawie 100 tysięcy mieszkańców. Najbliższe porty lotnicze znajdują się w Bydgoszczy (60 km) i Gdańsku (110 km), porty morskie w Gdyni (130 km) i Gdańsku (115 km). Ważną rolę w rozwoju miasta odgrywa autostrada A1, która docelowo ma połączyć północ i południe Polski. W rejonie Grudziądza znajdują się cztery węzły autostradowe.

Wszystkie oferowane tereny inwestycyjne znajdują się przy głównych ciągach komunikacyjnych, posiadają aktualne zapisy w planach zagospodarowania przestrzennego oraz są uzbrojone w media.


Oferta

Oferta terenów inwestycyjnych: tereny niezabudowane i tereny zabudowane.

Inkubator przedsiębiorczości: realizując swoje cele udziela wsparcia przedsiębiorstwom inkubowanym w postaci preferencyjnych stawek czynszu za najem powierzchni, ponadto świadczy usługi doradcze i szkoleniowe. Oferta inkubatora skierowana jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.  W budynku inkubatora znalazły się powierzchnie biurowe, usługowe, produkcyjne oraz sale szkoleniowo- konferencyjne.


Kontakt

Grudziądzki Park Przemysłowy
86-300 Grudziądz
ul. Waryńskiego 32-36
e-mail: gpp@gpp.grudziadz.pl
https://gpp.grudziadz.pl/


Powrót »


Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

ul. Krucza 50

00-025 Warszawa


Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności

internetART
Portal wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jakich ciasteczek używamy lub wyłączyć je w ustawieniach.
Akceptuję politykę prywatności Portalu zamknij