Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. informuje, że od 13 czerwca 2023 r. wszystkie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, zapytania ofertowe, wstępne konsultacje rynkowe, zapytania o szacowaną wartość zamówienia oraz wszystkie informacje dotyczące prowadzonych postępowań dostępne są na platformie zakupowej pod adresem https://paih.eb2b.com.pl/open-auctions.html w module „Postępowania” w zakładce „Lista postępowań otwartych”.

Uzyskanie dostępu do postępowań prowadzonych na platformie nie wymaga logowania.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych przez PAIH S.A. dla uczestników postępowań w ramach zamówień publicznych »

Plan postępowań o udzielenie zamówień »


< 1 2 3 ... 19 >

Nazwa postępowania
​„Świadczenie usługi sprzątania budynków Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A wraz z utrzymaniem czystości terenów przyległych, z podziałem na dwie części: Część nr 1 – lokalizacja przy ul. Bagatela 12 w Warszawie, Część nr 2 – lokalizacja przy Al. Stanów Zjednoczonych 53 w Warszawie”
Świadczenie kompleksowej usługi międzynarodowego transportu lotniczo–wodno-drogowego elementów wystaw stałych do Pawilonu Polski na Wystawie Światowej Expo 2020 w Dubaju oraz kompleksowej usługi montażu i demontażu elementów wystaw stałych w Pawilonie Polski na Wystawie Światowej Expo 2020 w Dubaju w podziale na dwie części.
„Kompleksowa organizacja etapu krajowego oraz świadczenie usługi merytorycznej oceny strategii ekspansji w projekcie Polskie Mosty Technologiczne na rynku USA – postępowanie uzupełniające”
„Świadczenie usług Operatora Pawilonu Polski na Światowej Wystawie EXPO 2020 w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich”
Działania komunikacyjne towarzyszące udziałowi Polski w Wystawie Światowej Expo 2020 Dubai
Organizacja wydarzenia – transmitowanej online dyskusji ekspertów polskiej branży ICT i gamedev oraz produkcja filmu promocyjnego na potrzeby udziału Polski w Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju
Świadczenie usług w zakresie usuwania bieżących awarii oraz napraw w budynkach Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. zlokalizowanych na terenie Warszawy
„Świadczenie usług hotelarskich, gastronomicznych oraz wynajmu sal konferencyjnych z wyposażeniem na potrzeby organizacji seminariów warsztatowych z Grantobiorcami”
Postępowanie na wybór firmy audytorskiej do przeprowadzenia badania sprawozdań finansowych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. za rok 2019 i 2020
"Przeprowadzenie badania satysfakcji z usług PAIH i opracowanie wyników badań w raporcie"

< 1 2 3 ... 19 >


Rejestr zmian

Ostatnia zmiana:
Wprowadzono: 2023-10-06 10:05:48 (Marcin Krupczyński)
Opublikowano: 2023-10-06 10:05:52 (Marcin Krupczyński)

Liczba odwiedzin: 23554

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa

Wszystkie prawa zastrzeżone; Wyłączenie odpowiedzialności